• Polski - Polish
 • Angielski - English

Partnerzy wspierający

StartKoncertyPolskie

Koncerty w Polsce - woj. śląskie

    <<< Powrót do mapy Polski

 

 

 1. 12.10.2000 KATOWICE -  Uroczysty Koncert uświetniający doroczną Galę - Gazele - Pulsu Biznesu
 2. 21.01.2006 ZABRZE - Koncert Galowy podczas uroczystej Gali Laurów Umiejętności i Kompetencji w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. PROGRAM: Koncert na Orkiestrę symfoniczną i fortepian f-moll op.21, Koncert na Orkiestrę symfoniczną i fortepian e-moll op.11. Dyrygent: Stanisław Winiarczyk. Solista: Dina Joffe
 3. 16.10.2010 RUDA ŚLĄSKA – Koncert z okazji 32. rocznicy wyboru Karola Wojtyły na papieża
  Dokładnie 32 lata temu na Stolicę Piotrową powołany został Karol Wojtyła. W hołdzie największemu autorytetowi XX wieku dzień 16 października został ustanowiony świętem przez Sejm RP. W Rudzie Śląskiej rocznicę tę uczcić postanowiono jednak szczególniej. W murach kościoła św. Pawła z głosem modlitwy wiernych połączyło się dziś "Siedem ostatnich słów zbawiciela na krzyżu" - oratorium Josepha Haydna, które wykonała warszawska orkiestra symfoniczna "Sonata". Ta sama, która 8 kwietnia w Watykanie tym samym utworem żegnała papieża Polaka. Zobacz zdjęcia - | - Zobacz film
 4. 9.06.2013 PSZCZYNAIX Koncert Papieski na zamku w Pszczynie
  Na zaproszenie Prezesa Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, Pana Tadeusza Donocika, Kwartet Warszawskiej Orkiestry Symfonicznej SONATA im. Bogumiła Łepeckiego wykonał koncert Polskiej Muzyki Klasycznej 9 czerwca 2013 r. na zamku w Pszczynie, ku czci Błogosławionego Jana Pawła II. Fotorelacja w naszej Fotogalerii.
  Koncert zaszczycili swoją obecnością Burmistrzowie, Starości i Wójtowie oraz Posłowie na Sejm RP z Województwa Śląskiego.
  Kwartet Orkiestry został przyjęty gorącą owacją przez wypełnioną przez dostojnych gości po brzegi przepięknej sali lustrzanej powstałej w latach siedemdziesiątych IX w.
 

Partnerzy medialni

Radio Wnet

MEGRAF

Świat Elit

Baron Media

Przegląd Przemysłowy i Gospodarczy

Kurier365.pl

Plus Biznesu

Businessman Institute

Gość Niedzielny

Niedziela

Warsaw Voice

Businessman.pl

Polska The Times

MulitiPrint.pl

Polska Zbrojna

25 lat TVP Polonia

Radio Warszawa

Newsletter

Chcesz być powiadamiany o nowościach? Zamów newsletter.

Logowanie Orkiestry